יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ נווה דוד רמלה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש מכבי רמת גן אליצור חולון הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה מכבי אשדוד

אליצור חולון חוזרת לשחק בזירה האירופית

תשתתף בעונה הקרובה במשחקי היורוקאפ. החתימה את כוכבת העל קלסי בון (29, 1.93 מטר) בוגרת מכללת טקסס שנבחרה במקום החמישי בדראפט ה- WNBA על ידי הניו יורק ליברטי, משם עברה לקונטיקט סאן בשורותיה רשמה נתונים סטאטיסטיים מרשימים: 15.7 נקודות בממוצע למשחק ו-6.3 כדורים חוזרים בממוצע למשחק
25/05/2021
אליצור חולון  חוזרת לשחק בזירה האירופית
קבוצת הנשים של אליצור חולון, הודיעה הבוקר כי בעונה הקרובה 2021/2022 היא חוזרת לשחק בזירה האירופית אחרי 20 שנה ותשתתף בעונה הקרובה במשחקי היורוקאפ. בפעם האחרונה שהופיעה חולון באירופה היתה במסגרת גביע רונקטי בשנת 2002.חולון החלה כבר לבנות את הסגל לעונה הקרובה והחתימה את כוכבת העל קלסי בון (29, 1.93 מטר) בוגרת מכללת טקסס שנבחרה במקום החמישי בדראפט ה- WNBA על ידי הניו יורק ליברטי, משם עברה לקונטיקט סאן בשורותיה רשמה נתונים סטאטיסטיים מרשימים: 15.7 נקודות בממוצע למשחק ו-6.3 כדורים חוזרים בממוצע למשחק ואף השתתפה במשחק האול סטאר של ה-WNBA.

לבון ניסיון בזירה האירופית כשבשנת 2015 היתה שותפה לזכייתה של גאלאטסריי הטורקית באליפות היורוליג וב-2019 הובילה את מרסין הטורקית לזכייה באליפות טורקיה. משם עברה לשחק בליגה הסינית היוקרתית שם העמידה ממוצעים של 27.8 נקודות למשחק ו-10.1 כדורים חוזרים למשחק.

אשתקד, בגלל מגיפת הקורונה החליטה בון להישאר בארצות הברית והעונה היא תשחק בחולון שתשחק ביורוקאפ.

מנחם וידהורן יו"ר חולון אמר הבוקר: "זהו יום מיוחד למועדון שאחרי 20 שנה חוזר למסגרת האירופית. הצטרפותה לקבוצה של  שחקנית איכותית ברמתה של קלסי בון, אחת הסנטריות הטובות ביותר שהגיעו לישראל, היא החתמה יוצאת דופן במלוא מובן המילה. אני מאמין שיחד אתה נדע לבנות קבוצה איכותית שתתמודד בארץ על כל התארים ותייצג בכבוד את ישראל בזירה האירופית".