יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

אלכס הארדן – שחקנית העונה

הארדן שיחקה בחלקים משמעותיים של העונה כשהיא פצועה (פגיעה במיניסקוס) והעובדה שנבחרה לשחקנית המצטיינת רק מעצימה את יכולותיה, כשרונה ונכונותה לתת למען הקבוצה.
23/05/2021
אלכס הארדן – שחקנית העונה
אלכס הארדן בת ה-28, שחקנית מכבי עירוני רמת גן, היא שחקנית העונה של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל לעונת 2020/2021 ובעלת מניות רבות בדאבל שהשיגה קבוצתה – תואר אליפות וזכייה בגביע המדינה ווינר לנשים בכדורסל.

הארדן שיחקה בחלקים משמעותיים של העונה כשהיא פצועה (פגיעה במיניסקוס) והעובדה שנבחרה לשחקנית המצטיינת רק מעצימה את יכולותיה, כשרונה ונכונותה לתת למען הקבוצה.בליגה הסדירה השיגה הארדן ממוצעים 13 נקודות בממוצע למשחק, 9 ריבאונדים, 4.5 אסיסטים ו-1.3 חטיפות למשחק והמדד הממוצע שלה עמד על 19.7 נקודות.  

בסדרת גמר הפלייאוף מול מכבי בן בנות אשדוד שיפרה הארדן משמעותית את התוצרת שלה. היא קלעה 16.2 נקודות בממוצע למשחק, הורידה 7 ריבאונדים בממוצע למשחק, חילקה 4.2 אסיסטים, חטפה 1.2 כדורים בממוצע למשחק ושיפרה משמעותית את המדד שלה שקפץ ל-22.5 נקודות בממוצע.