יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ נווה דוד רמלה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש מכבי רמת גן אליצור חולון הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה מכבי אשדוד

משחק מספר 1 בסדרת גמר הפלייאוף: מכבי בן בנות אשדוד מארחת את מכבי עירוני רמת גן

קבוצות הנשים בכדורסל של מכבי בן בנות אשדוד ומכבי עירוני רמת גן יפתחו מחר (יום חמישי, 29.4, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס, 18:00) את סדרת גמר הפלייאוף של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל לעונת 2020/2021, שתיערך בשיטה של הטוב מחמישה משחקים.
28/04/2021
משחק מספר 1 בסדרת גמר הפלייאוף: מכבי בן בנות אשדוד מארחת את מכבי עירוני רמת גן
קבוצות הנשים בכדורסל של מכבי בן בנות אשדוד ומכבי עירוני רמת גן יפתחו מחר (יום חמישי, 29.4, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס, 18:00) את סדרת גמר הפלייאוף של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל לעונת 2020/2021, שתיערך בשיטה של הטוב מחמישה משחקים.אשדוד, מגיעה לסדרת הגמר עם המאמן עדן ענבר שהחליף את המאמן גלעד כץ. רמת גן מגיעה למשחק עם המאמן רועי לזר שהוביל עד כה את קבוצתו לעונה מצוינת עם זכייה בגביע המדינה ווינר לנשים בכדורסל ועם העפלה לסדרת גמר הפלייאוף.
עד כה נפגשו הקבוצות 3 פעמים במסגרת הליגה הסדירה. רמת גן ניצחה במחזור החמישי 68:78 ואילו אשדוד ניצחה בשני המפגשים הבאים 68:69 במחזור ה-14 ו-54:65 במסגרת משחקי המחזור ה-2 בפלייאוף העליון, בו שיחקה בשורות רמת גן קיו וואלס, שהחליפה את נטישה היידמן.לקראת פתיחת הסדרה נציין את אחד המאצ'ים מעניינים שצפויים להיות בין דניאל אדאמס לקיילה הילסמן שמובילות את הפלייאוף במדדי יעילות וריבאונדים ומצטיינות במדדי צבירת הנקודות ואחוזי קליעה ל-2 נקודות.

אשדוד מגיעה למשחק עם אלכסיס פיטרסון, קאדיג'ה קייב, דניאל אדאמס, מאי דיין, יערה יצחקי, ירדן דנן לאה פורביס, נועה זליבנסקי ותמר קופילביץ.

רמת גן מגיעה עם סגל הכולל את טל לב, אלכס הארדן, קיילה הילסמן, קיו וואלס, מדיסון שה, תמר בר גל, עידן שלוש ועדי אלטמן. בשלב זה לא ברור אם עדן רוטברג תשחק מחר.