יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ נווה דוד רמלה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש מכבי רמת גן אליצור חולון הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה מכבי אשדוד

נדחתה עתירת אליצור נווה דוד רמלה לקיצור עונת המשחקים

נשיא בית הדין העליון של איגוד הכדורסל השופט בדימוס פרופסור עודד מודריק, דחה היום (שני, 19.4.2021) את העתירה של קבוצת הנשים בכדורסל אליצור נווה דוד רמלה לקיצור עונת המשחקים הנוכחית
19/04/2021
נדחתה עתירת אליצור נווה דוד רמלה לקיצור עונת המשחקים
נשיא בית הדין העליון של איגוד הכדורסל השופט בדימוס פרופסור עודד מודריק, דחה היום (שני, 19.4.2021) את העתירה של קבוצת הנשים בכדורסל אליצור נווה דוד רמלה לקיצור עונת המשחקים הנוכחית  2020/2021 בליגת העל לנשים בכדורסל בשל משבר הקורונה. 

בית הדין העליון אשר נדרש באופן תקדימי לדון בהחלטות מקצועיות של מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל קיבל את עמדת היועץ המשפטי של המנהלת עו"ד אורי כהנא דחה את העתירה וקבע כי החלטת המנהלת, אשר קיבלה את המלצות הוועדה המקצועית, שלא לקצר את עונת המשחקים הנוכחית, התקבלה כדין, לאחר דיון רציני ומעמיק ולאחר שנבחנו כל ההיבטים הכרוכים בכך בהם התחייבויות המנהלת כלפי גורמים שלישיים, אילוצי הערוץ המשדר ופרויקטים משותפים עם משרדי הממשלה לקידום כדורסל הנשים.
 
הילה קניסטר בר דוד יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל אמרה עם קבלת החלטת בית הדין העליון לידיה: "מדובר בהחלטה עקרונית ומשמעותית הנותנת רוח גבית לניהול המקצועני של הספורט בישראל. המנהלת תמשיך לפעול באופן מקצועי לקידום כדורסל הנשים. אני מאחלת בהצלחה לקבוצות הפותחות הערב את הופעתן בסדרת חצי גמר הפליי אוף ומזמינה את הצבור הרחב להגיע לאולמות ולראות את כדורסל הנשים במיטבו".