יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ נווה דוד רמלה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש מכבי רמת גן אליצור חולון הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה מכבי אשדוד

מסיבת עיתונאים לרגל סדרות חצי גמר הפלייאוף

מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל ערכה היום מסיבת עיתונאים לרגל סדרות חצי גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לשנים הכדורסל
13/04/2021
מסיבת עיתונאים לרגל סדרות חצי גמר הפלייאוף
מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל ערכה היום מסיבת עיתונאים לרגל סדרות חצי גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לשנים הכדורסל. סדרות חצי גמר הפלייאוף ישוחקו בשיטת הטוב מ-3 משחקים ויתחילו בעוד כשבוע, ביום שני הקרוב, 19.4.2021
אליצור נווה דוד רמלה, שסיימה ראשונה בבית העליון, תארח את מכבי עירוני רמת גן. השניייה בטבלה, מכבי בן בנות אשדוד, עם המאמן עדן ענבר שהחליף את המאמן גלעד כץ, תארח את אליצור לייקה חולון.יו"ר מינהלת הנשים, הילה קניסטר בר-דוד "זו עונה מאתגרת במיוחד לאור המשבר העולמי שפקד אותנו. לשמחתנו כל הקבוצות הקפידו על ההוראות. מצפה להגדלות תקציבים ולמתווים מעודכנים".

עמירם הלוי יו"ר איגוד הכדורסל בישראל: "לגמרי לא מובן מאליו שהאירוע הזה מתקיים בתום העונה הסדירה. אני חושב שכולם החל מהשחקניות, ההורים, הקבוצות וכל מי ששותף ראה לנגד עיניו איך חוזרים לשגרה ואיך ממשיכים בפעילות. אני שמח שכולנו ובעיקר אתן עמדתן באתגר הזה"

נעמה שפיר, קפטנית אליצור נווה דוד רמלה : "יצאנו מאד מאוכזבות מגמר הגביע. התאפסנו ועבדנו מאד קשה להגיע לשלב המכריע הזה של העונה. נמשיך להתאמן ולהתכונן".

טל לב, קפטנית מכבי עירוני רמת גן: "לנו היתה עונה מפתיעה. מעניינת. אני חושבת שכולם ראו שאנו כן מסוגלות להפתיע. הרבה עליות וירידות. אני מאמינה במאמן שלי ובקבוצה וצופה לעוד הפתעה".

שירה העליון מאמנת אליצור נווה דוד רמלה: "יצאנו מאד מאוכזבות מגמר הגביע ומאז השתדלנו להתעסק במה שיש לנו שליטה עליו. עשינו סיבוב שלישי יפה מכובד ומכאן אני מקווה שנמשיך ביכולות שלנו בסדרת חצי הגמר". 

רועי לזר, מאמן מכבי עירוני רמת גן: "גם אנו מקווים שיהיה המעניין וגם לנו גביע המדינה יושב בראש ונתן לנו הרבה אמונה ותיאבון. אנו מאמינים בעצמנו. יש לנו שבוע מנוחה. היינו גמורים פיזית ומנטלית אבל נגיע עם אנרגיות אדירות ונוסיף דברים חדשים. נעשה הכל כדי לקחת את הסדרה הזו".

מאי דיין, קפטנית מכבי בן בנות אשדוד:  "אני רוצה להודות לגלעד כץ בשם ההנהלה והשחקניות על כל הדרך שעשינו ביחד. זה אף פעם לא קל שהחלטה כזו מתקבלת לאף אחד מהצדדים. טלי קריאף ואורי בן סימון הצליחו מהר מאד להביא את אחד המאמנים הבכירים בענף. יש לנו שבוע להכיר את עדן ענבר ושהוא יכיר אותנו וננצל את השבוע הזה בצורה מיטבית".

דניאל רבר, קפטנית אליצור לייקה חולון: "יש לנו סדרה לא קלה נגד אשדוד. התכוננו כל השנה בשביל הרגע הזה. אני מאמינה ברועי ומאמינה בחברות שלי לקבוצה".

יאיר מור יוסף עוזר מהמאמן, מכבי בן בנות אשדוד: "החתמנו את עדן. ההנהלה הציבה לנו ייעד בפלייאוף ואני שמח שעמדנו בו. לעדן זו קדנציה שנייה באשדוד והוא לקח 3 אליפויות. אני מאמין שעדן יידע לעשות את עבודה וייקח את האליפות הרביעית שלו".

רועי אייזנברג, מאמן אליצור לייקה חולון: "במהלך השנה היה לנו מאבק מול אשדוד על המקום השני והביתיות. לצערי בישורת האחרונה כמה פציעות מנעו מאיתנו את הביתיות אבל אני חושב שמדובר  על שתי קבוצות איכותיות עם סגנונות שונים. לאשדוד הכוח בשחקניות פנים. אצלנו יש יותר איזון ויהיה מעניין. כדורסל הנשים זכה לקבל את 4 הקבוצות המובילות בישורת האחרונה".