יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ נווה דוד רמלה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש מכבי רמת גן אליצור חולון הפועל בני פתח תקווה אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה מכבי אשדוד

מי תזכה בכרטיס הרביעי והאחרון לפיינל פור?

משחקי המחזור ה-23 (המחזור האחרון בבית העליון) יערכו מחר, יום ראשון, 11.4 (שעה ראשית 18:00) ובמוקד המשחקים שיכריעו את זהות הקבוצה שתזכה בכרטיס הרביעי והאחרון לפיינל פור ולהבטחת ההשתתפות בסדרות חצי הגמר סל. על הכרטיס המיוחל נאבקות שתי קבוצות: מכבי עירוני רמת גן ובנות הרצליה.
10/04/2021
מי תזכה בכרטיס הרביעי והאחרון לפיינל פור?
משחקי המחזור ה-23 (המחזור האחרון בבית העליון) יערכו מחר, יום ראשון, 11.4 (שעה ראשית 18:00) ובמוקד המשחקים שיכריעו את זהות הקבוצה שתזכה בכרטיס הרביעי והאחרון לפיינל פור ולהבטחת ההשתתפות בסדרות חצי הגמר סל. על הכרטיס המיוחל נאבקות שתי קבוצות: מכבי עירוני רמת גן ובנות הרצליה.רמת גן, קבוצתו של המאמן רועי לזר, שזכתה בגביע המדינה, תארח את אליצור נווה דוד רמלה, במשחק המרכזי של המחזור (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).בנות הרצליה, קבוצתו של המאמן דני גוט, תשחק בביתה מול אליצור לייקה חולון. כדי שהרצליה תעלה לפיינל פור היא זקוקה לתרחיש הבא: היא צריכה לנצח את חולון, לייחל להפסד של רמת גן מול רמלה וליהנות מהפסד של מכבי הפניקס חיפה למכבי בן בנות אשדוד. מספיק שאחד מהתנאים הללו לא יתרחשו כדי שמכבי עירוני רמת גן תעלה לפיינל פור.
במשחק נוסף בבית העלין: מכבי בן בנות אשדוד – מכבי הפניקס חיפה.

בבית התחתון ישוחקו המשחקים הבאים ביום שני 12.4 (שעה ראשית 19:00): מכבי רעננה – א.ס רמת השרון; הפועל ראשל"צ – הפועל בני פ"ת.