יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה מכבי אשדוד אליצור לייקה חולון מכבי עירוני רמת גן מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה מכבי רעננה

טל נתן הצטרף למכבי הפניקס חיפה

ישמש מנהל מקצועי
29/03/2021
טל נתן הצטרף למכבי הפניקס חיפה

טל  נתן, מנהל האגף המקצועי לנשים באיגוד הכדורסל ומאמן נבחרת הנשים הצעירה של ישראל (עד גיל 20) מצטרף למועדון הנשים בכדורסל של מכבי חיפה ומחלקת הנוער של המועדון וישמש כמנהל המקצועי שלהם. נתן, בעל עבר עשיר כמאמן ראשי בקבוצות נשים בליגת העל ומאמן בנבחרות הנשים, הנערות והקדטיות של ישראל נענה לאתגר החדש אחרי שמונה שנים בעבודתו באיגוד הכדורסל.
 
טל נתן אמר לאחר המינוי: "אני שמח להצטרף למועדון מפואר ובעל מסורת גדולה בכדורסל הישראלי כמכבי חיפה. אני מודה לאילן בק ולגילי שוורצמן על האמון שהם נותנים בי. יחד נוביל את המועדון להישגים מקצועיים וערכיים. אשמח לתרום מהידע המקצועי והניסיון שלי  כדי להצעיד את המועדון קדימה בכל המסגרות. אני מסיים שמונה שנים יפות כמנהל המקצועי באיגוד הכדורסל ואני דרוך לקראת הפרק הירוק הבא במכבי חיפה".
יו"ר מכבי חיפה אילן בק אמר: "אני נרגש עם הצטרפותו של טל נתן למועדון הכדורסל של מכבי חיפה. הצטרפותו של נתן לצוות המקצועי המרשים של המועדון המנוהל ע״י גילי שוורצמן תוסיף עומק מקצועי אדיר להמשך הבנייה של מחלקת הנוער שלנו עם דגש מיוחד לכדורסל הנשים באגודה, תחום בו הוא נחשב לאחד המאמנים ואנשי המקצוע המובילים בארץ החתום על הישגים מרשימים רבים.”