יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה מכבי אשדוד אליצור לייקה חולון מכבי עירוני רמת גן מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה מכבי רעננה

טל נתן מונה הבוקר למאמנה של קבוצת הנשים של א.ס. רמת השרון

נתן (52) שימש בשבע השנים האחרונות כמנהל האגף המקצועי לנשים באיגוד הכדורסל
25/01/2021
טל נתן מונה הבוקר למאמנה של קבוצת הנשים של א.ס. רמת השרון
מאמן הכדורסל הבכיר טל נתן מונה הבוקר למאמנה של קבוצת הנשים של א.ס. רמת השרון. בשבועות האחרונים חיפשו במועדון מאמן מוביל שיתאים לחזון הבעלים החדש של המועדון אלי רבי ולאחר שנודע לקבוצה שטל נתן עומד לסיים את תפקידו באיגוד הכדורסל, היה ברור ברמת השרון שאין מתאים ממנו לאמן את הקבוצה.נתן (52) שימש בשבע השנים האחרונות כמנהל האגף המקצועי לנשים באיגוד הכדורסל, נענה להצעת רמת השרון לאמן את הקבוצה, לה היה חשוב לצרף לשורותיה אישיות כדורסל מובילה כטל נתן כצעד נוסף להחזרת המועדון לצמרת כדורסל הנשים בישראל.

טל נתן אימן שנים רבות בליגת העל לנשים בכדורסל וזכה בתארים רבים בהם גביע המדינה עם מכבי רעננה (2001)  ואליצור רמלה אליפות וגביע העונה בעונת 2004 . בנוסף, אימן בנבחרות הנשים של ישראל בכל הגילאים ובקיץ הקרוב יוביל את נבחרת העתודה לאליפות אירופה בדרג ב' שתהיה ביולי הקרוב בסקופיה,מקדוניה.

אלי רבי מנהל המועדון: "אני שמח מאד לצרף את טל נתן לשורות המועדון. לנתן זכויות רבות ונסיון רב ואני בטוח שיתרום לנו רבות. חיפשנו מאמן שיתאים לרוח המועדון ולקבוצה הצעירה שבנינו, ואל נתן הוכיח כבר בעבר שהוא יודע למקסם ולקדם את יכולות השחקניות אותן הוא מאמן.אני מקווה ומאמין ששיתוף הפעולה בינינו ימצב את א.ס.רמת השרון במקום הראוי לה. אני חוזר להתמקד בניהול המועדון וטל נתן יעסוק בצד המקצועי"