יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה מכבי אשדוד אליצור לייקה חולון מכבי עירוני רמת גן מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה מכבי רעננה

אליצור נווה דוד רמלה החתימה את בנייג'ה לייני

הקבוצה, בהדרכת המאמנת שירה העליון, פותחת את אימוניה. בנייג'ה לייני תמלא את מקומה של קליאה קאפר שהוחתמה קודם לכן ומחלימה מפציעה.
03/11/2020
אליצור נווה דוד רמלה החתימה את בנייג'ה לייני
קבוצת הנשים  בכדורסל של אליצור נווה דוד רמלה תיפתח הבוקר (שלישי) את אימוניה לקראת עונת המשחקים 2020/2021 תחת שרביטה של המאמנת החדשה שירה העליון עם החתמה של שחקנית זרה חדשה. רמלה החתימה את בנייג'ה לייני (30, 1.83 מטר) ששיחקה בעונה שעברה באליצור חולון.

בנייג'ה לייני תמלא את מקומה של קליאה קאפר שהוחתמה קודם לכן ומחלימה מפציעה. קאפר מיועדת להצטרף לקבוצה בינואר הקרוב עם תחילת הופעתה של רמלה במסגרת האירופאית. לייני בוגרת אוניברסיטת רוטגרס נבחרה 17 בדראפט 2015 על ידי שיקאגו  ומאז היא משחקת ב- WNBA ושיחקה גם בליגה האוסטרלית החזקה.

בקיץ 2019 שיחקה באינדיאנה ב-WNDA לצידה של טיפאני מיטשל .בקיץ האחרון שיחקה בקבוצת אטלנטה דרים בשורותיה קלעה 17.2 נקודות בממוצע למשחק, היתה לאחת משחקניות ההגנה המצטיינות בליגה ונבחרה לחמישיית ההגנה הטובה בליגה.

באימון הבכורה  של הקבוצה הבוקר ישתתפו: נעמה שפיר שחזרה מחופשת לידה, אליסון הייטאור, טיפאני מיטשל, אליסה בארון, דרו אדלמן, מאי נשר, אלכס גיצנקו ולי אורן. אלכס כהן, שחקנית הקבוצה מתאמנת בימים אלו בנבחרת ישראל.