יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה מכבי אשדוד אליצור לייקה חולון מכבי עירוני רמת גן מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה מכבי רעננה

רמת השרון הודיעה על החתמתן של שתי זרות נוספות

אחרי החתמתה של ג'קי יאנג הצטרפו לקבוצה של המאמן נמרוד מיטל - אלאינה קואטס וג'ני סימס.
14/09/2020
 רמת השרון הודיעה על החתמתן של שתי זרות נוספות
קבוצת הנשים של ל.כ.ן רמת השרון הודיעה הבוקר על החתמתן של שתי זרות נוספות שתצטרפנה לקבוצה. בכך השלימה רמת השרון את מצבת הזרות שלה לעונת המשחקים הקרובה 2020/2021.

אחרי החתמתה של ג'קי יאנג, הבחירה הראשונה בדראפט 2019 של ה-'WNBA החתימה רמת השרון את הסנטרית של הוושינגטון מיסטיקס אלאינה קואטס (25, 1.93 מטר) שזכתה באליפות המכללות ב-2017  ונבחרה במקום השני בדראפט הWNBA בסיום אותה עונה. מאז שסיימה את  קריירת המכללות, שיחקה קואטס בסין, הונגריה טורקיה וב-3  קבוצות  בליגה האמריקנית המקצוענית.

הזרה השלישית שתשחק בקבוצה היא ג'ני סימס (26, 1.83 מטר) המשחקת בעמדות הגארדית/  פורוורדית שנבחרה במקום ה-18 בדראפט של 2017, שהגיעה בזמנו כרוקי לאליצור נווה דוד רמלה בה  אימן אלי רבי ובהמשך כיכבה בהפועל פתח תקווה ובבני יהודה. בעונה שעברה שיחקה סימס בליגה הספרדית וסיימה עם ממוצעים של 14.6 נקודות  למשחק  ו-6.7  כדורים חוזרים למשחק.

נמרוד מיטל מאמן רמת השרון אמר אחרי ההחתמות: "אני מאוד שמח מההחתמות האחרונות של הקבוצה. אלינה קואטס היא עוד שחקנית מה-WNBA  שאנו רוצים לראות השנה בקבוצה. מדובר בשחקניות עם כשרון, שיש להן רצון עז להצליח ומרגישות שהן עדיין לא הראו את מה שהן יכולות לעשות. בשונה מיאנג  וקואטס,  ג'ני סימס כבר שיחקה בארץ והראתה יכולות נהדרות. אנחנו בטוחים בהתאמה שלה לפאזל שאנו בונים".