יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

אלכס הארדן חתמה במכבי עירוני רמת גן

סגל הקבוצה, בהדרכת המאמן רועי לזר כולל בנוסף להארדן גם את טל לב, עדן רוטברג, עידן שלוש, תמר ברגל, שיי מדיסון, נאטישה היידמן וקיילה הילסמן.
24/08/2020
אלכס הארדן חתמה במכבי עירוני רמת גן
אלופת המדינה לנשים בכדורסל קבוצת מכבי עירוני רמת גן הודיעה הבוקר על החתמתה של אלכס הארדן (27, 1.83 מטר) החוזרת לקדנציה שניה בקבוצה ועונה חמישית בישראל. היא שיחקה בליגת העל לנשים הישראלית בקבוצת הפועל זיכרון/מעגן מיכאל, ל.כ.ן רמת השרון, מכבי עירוני רמת גן ובעונה שעברה במכבי חיפה בשורותיה קלעה 16.4 נקודות בממוצע למשחק, לקחה 6.2 ריבאונדים בממוצע למשחק, מסרה 5.6 אסיסטים בממוצע למשחק ותרמה 2.2 חטיפות בממוצע למשחק.

אורה גלזר, מנכל"ית מכבי עירוני רמת גן נשים בכדורסל אמרה לאחר ההחתמה: "הארדן חוזרת הביתה. אני שמחה מאד שהיא חוזרת אלינו. היא ידועה באופי החזק שלה, היא שחקנית אינטליגנטית מאד המסוגלת לשחק בכל העמדות על המגרש. היא מכירה היטב את הליגה הישראלית ואני משוכנעת שביכולות המשחק שלה והמנהיגות שלה היא תשדרג אותנו ותשלים לנו את החסר"

בשלב זה, כחודשיים לפני תחילת עונת המשחקים 2020/2021 החתימה עוד קודם לכן, מכבי עירוני רמת גן, אותה יאמן בעונתו הראשונה במועדון, רועי לזר את: טל לב, עדן רוטברג, עידן שלוש, תמר ברגל, שיי מדיסון, נאטישה היידמן וקיילה הילסמן.