יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

דניאל רבר חתמה באליצור חולון

רבר מגיעה לחולון אחרי שתי עונות מוצלחות באליצור נווה דוד רמלה) עמה זכתה בתואר הכפול, ובעונה שעברה במכבי עירוני רמת גן שסיימה במקום הראשון.
05/08/2020
דניאל רבר חתמה באליצור חולון
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון, הודיעה הבוקר על החתמתה של דניאל רבר (24, 1.84 מטר), שחקנית נבחרת ישראל והשלימה בכך את סגל הקבוצה שלה לעונת המשחקים הקרובה 2020/2021 שאמורה להיפתח באוקטובר.

רבר מגיעה לחולון אחרי שתי עונות מוצלחות באליצור נווה דוד רמלה) עמה זכתה בתואר הכפול, ובעונה שעברה במכבי עירוני רמת גן שסיימה במקום הראשון. בעבר שיחקה בהפועל ראשון לציון ובאס"א ירושלים.

חולון מינתה את המאמן ויטו גיליץ', בעבר מאמן נבחרת הבוגרות של קרואטיה כעוזרו של רועי אייזנברג שיהיה בנוסף גם האחראי המקצועי של מחלקת הצעירות במועדון ואת רוני גוטליב למאמן הכושר של הקבוצה ושל מחלקת הצעירות. גוטליב שימש בעבר כמאמן הכושר של נבחרת הנשים של ישראל ושל קבוצות הגברים של הפועל ירושלים ומכבי ראשון לציון.

יו"ר אליצור חולון מנחם וידהורן אמר הבוקר: "אחרי שסגרנו את מצבת השחקניות הזרות שלנו חשבנו כיצד אנו יכולים לחזק את הקבוצה בשחקנית ישראלית בכירה. דניאל רבר היא בדיוק השחקנית שהיתה חסרה לנו. היא, יחד עם הישראליות הצעירות והמוכשרות שלנו מבטיחות לנו עונה מרתקת. אני מאמין שהעונה נוכל לעשות קפיצת מדרגה מקצועית ונתמודד בצורה ממשית על התארים בזירה המקומית ונשחזר בכך את הימים הגדולים של המועדון.

סגל אליצור חולון לעונה הקרוכה כולל את: צ׳לסי הופקינס, שיי קלי, סקויה הולמס, ליעד אורבך, דניאל רבר, איילה רוט, אמי רינת, עדי נורבינד, יארין סארג׳, יהלי בן הרוש, חן קובה  ומור שבתאי