יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון מכבי אשדוד הפועל בני פתח תקווה בנות הרצליה א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה מכבי בוני בניין רעננה הפועל ראשל"צ

טיפאני מיטשל ממשיכה לעונה שלישית באליצור נווה דוד רמלה

במהלך עונת 2018/2019 הובילה מיטשל את הקבוצה לזכייה בתואר הכפול: אליפות וגביע המדינה.
24/07/2020
טיפאני מיטשל ממשיכה לעונה שלישית באליצור נווה דוד רמלה
יממה  לפני פתיחת עונת המשחקים בליגה הטובה ביותר לנשים בכדורסל ה-WNBA, חידשה קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור נווה דוד רמלה את ההסכם שלה עם טיפאני מיטשל, לקראת עונת המשחקים הבאה 2020/2021  לעונה שלישית בשורותיה.

מיטשל (25, 1.77 מטר) המשחקת בארה"ב במדי האינדיאנה פיבר, הגיעה לרמלה במהלך  עונת 2018/2019 והובילה את הקבוצה לזכייה בתואר הכפול: אליפות וגביע המדינה. אשתקד שיחקה גם ברמלה אך בשל משבר הקורונה והסיום העונה בטרם עת, עזבה את הארץ מוקדם מן הצפוי . מיטשל קלעה בעונה שעברה בממוצע 20.7 נקודות למשחק וקטפה 8.6 כדורים חוזרים בממוצע למשחק. במסגרת היורוקאפ בו השתתפה רמלה היא השיגה 25.7 נקודות למשחק.

בכך סגרה רמלה, אותה תאמן שירה העליון את מכסת הזרות שלה. עוד לפני ההחתמה של מיטשל החתימה רמלה את אליסון הייטאואר ואלכס כהן (מתאזרחת) שהיו שותפות עם מיטשל לזכייה בדאבל ואת הגארדית/פוורדית גבוהה קליאה קאפר (26, 1.86 מטר) גם היא שחקנית WNBA ששיחקה בעונה שעברה בפולין.

בקבוצה החתימו גם את מאי נשר שגדלה במועדון ושיחקה בשלוש השנים האחרונות באקדמיה למצוינות במכון וינגייט  וחידשו את ההסכם עם אלכס גיטצנקו לעונה נוספת במועדון.