יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

הפועל בני פתח תקווה החתימה את שירה חג'ג' ואת טל סהר

קבוצת הנשים בכדורסל של הפועל בני פתח תקווה, בהדרכת המאמן גיל סלע, החתימה את שחקנית נבחרת הנערות והקדטיות של ישראל שירה חג'ג' ואת טל סהר ששיחקה בממכללת סנטה ברברה.
21/07/2020
הפועל בני פתח תקווה החתימה את שירה חג'ג' ואת טל סהר
קבוצת הנשים בכדורסל של הפועל בני פתח תקווה החתימה את שחקנית נבחרת הנערות והקדטיות של ישראל שירה חג'ג' (18, 1.80 מטר) ששיחקה בארבע השנים האחרונות בליגה הלאומית, במדי האקדמיה למצוינות במכון וינגייט והיתה אחת מהשחקניות המצטיינות בליגה הזו עם ממוצע של 16.4 נקודות למשחק. תהא זו עונתה הראשונה בליגת העל לנשים. חג'ג נחשבת לאחת משחקניות הפנים הטובות בארץ בדור הצעיר של ישראל.


שירה חדד


פתח תקווה גם החתימה השבוע את היהודיה אמריקנית טל סהר, בת להורים ישראליים ממכללת סנטה ברברה (23, 1.80 מטר) שתצטרף לקבוצה בספטמבר. בעונה האחרונה בסנטה ברברה רשמה 25 דקות בממוצע למשחק עם 9.4 נקודות למשחק
 
מאמן הקבוצה גיל סלע אמר על ההחתמה: "חג'ג מיועדת לשחק בשתי עמדות הפורוורדית ולהביא משם לביטוי את יכולות הקליעה, המסירה והכידרור שלה בנוסף להיותה ריבאונדרית מצויינת. הפועל פתח תקוה משמשת זה שנים רבות במה לשחקניות צעירות רבות להתקדם ולהשתפר, ובמועדון מקווים כי שירה חג'ג' תהיה השחקנית הבאה שתוכל להפוך לשחקנית ליגת על מובילה ברבות השנים, לצד ניצן עמר הממשיכה בקבוצה לעונה נוספת".