יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

אליצור חולון בונה על שחקניות צעירות כחול לבן

לקבוצה, בהדרכת המאמן רועי אייזנברג, הצטרפו אמי רינת, רותם כחלון, ליעד אורבך ואיילה רוט.
21/07/2020
אליצור חולון בונה על שחקניות צעירות כחול לבן
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון צירפה הבוקר לשורותיה את השחקנית הצעירה אמי רינת (16 וחצי 1.82 מטרים),הנחשבת לאחת ההבטחות הגדולות של כדורסל הנשים בשנים הקרובות. רינת שיחקה בקיץ האחרון בנבחרת הקדטיות של ישראל וסיימה כסגנית מלכת הסלים באליפות אירופה שהיתה בסופיה בולגריה ונבחרה לחמישיית הטורניר. רינת מגיעה לאליצור חולון אחרי שתי עונות במחלקת הנערות של מכבי רעננה.


אמי רינת. אליצור חולון 

 

בחולון גם הודיעו על צירופה של שחקנית נוספת בנבחרת הקדטיות ,רותם כחלון (15 וחצי 1.75  מטר) המגיעה גם היא ממכבי רעננה. כחלון תחזק את קבוצת הנערות של המועדון החולוני כשבמקביל היא גם תתאמן עם הקבוצה הבוגרת של המועדון. קודם להחתמת השתיים צירפה חולון שתי צעירות נוספות: ליעד אורבך (20) שעברה מהרצליה ואיילה רוט (20) שהגיעה ממכבי רעננה.

באליצור חולון עושים מאמצים רבים לחזור לימים הגדולים של המועדון ושל המחלקה הצעירה שגידלה לא מעט כוכבות במהלך השנים שהובילו את  הקבוצה לתארים רבים ואת נבחרות ישראל ולשם כך מינו שם את ויטו גיליץ׳ למנהל המקצועי במחלקה, כשאת קבוצת הנערות יאמן במקביל לקבוצה הבוגרת, רועי אייזנברג, ואת השכבה הנמוכה יותר יאמן רן וינגרטן ששימש כעוזר מאמן הבוגרות ובנבחרת ישראל עד גיל 14 .