יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

המאמן רועי אייזנברג ממשיך לעונה שמינית באליצור חולון

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון, הודיעה הבוקר על חידוש החוזה שלה עם מאמנה רועי אייזנברג שיחל את העונה השמינית. הקבוצה החתימה את סקויה הולמס.
15/06/2020
המאמן רועי אייזנברג ממשיך לעונה שמינית באליצור חולון
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון, הודיעה הבוקר על חידוש החוזה שלה עם מאמנה רועי אייזנברג שיחל את העונה השמינית שלו בקבוצה.

חולון שסיימה בעונה שעברה במקום החמישי, החלה כבר בהכנותיה לעונת המשחקים 2020/2021 שתיפתח ב-12 באוקטובר והלילה החתימה את הזרה הראשונה שלה סקויה הולמס שחגגה אמש את יום הולדתה ה-34.

סקויה הולמס
 
בעונה שעברה שיחקה הולמס (1.85 מטרים) בהפועל ראשון לציון בשורותיה העמידה 16 נקודות בממוצע למשחק, 7.5 כדורים חוזרים בממוצע למשחק ו-4 אסיסטים בממוצע למשחק. זהו סיבוב שני של סקויה בחולון אליה הגיעה ב-2011 ממכבי עירוני רמת גן. היא שיחקה בישראל גם בשורותיה של בני יהודה. להולמס עבר עשיר ב-WNBA בקבוצות היוסטון פיניקס סאן אנטוניו ובלאס וגאס.

יו"ר הקבוצה מנחם וידהורן אמר: אליצור חולון בונה בשנים האחרונות משהו חדש, ורועי אייזנברג המהווה חלק חשוב בתהליך זוכה לאמון מלא מהמערכת ולא בכדי הוא ממשיך אתנו לעונה שמינית ברציפות. העונה הקרובה העומדת בסימן משבר הקורונה מהווה עבורינו אתגר גדול. נשלב במועדון שחקניות צעירות המשחקות בקבוצת הנערות שלנו שסיימה את העונה במקום הרביעי בליגת הנערות.  לצד הצעירות נבצע רכש נכון ואיכותי שהמטרה היא להציג עונה טובה. בחרנו בסקויה הולמס כזרה בעלת ניסיון רב ויכולת לשחק במספר תפקידים במגרש מתוך אמונה שתוכל לסייע לנו לממש את המטרות המקצועיות שלנו".