יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

הפועל ראשון לציון עם הפנים לעונה הבאה

הפועל ראשון לציון, בהדרכת המאמן זיו ארז, השלימה את הסגל לעונת המשחקים החדשה. מכבי בונ י בניין רעננה החתימה את המאמן לירון שרף.
07/06/2020
הפועל ראשון לציון עם הפנים לעונה הבאה
זיו ארז, מאמן קבוצת הנשים בכדורסל של הפועל ראשון לציון, שסיימה את העונה האחרונה בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל במקום הרביעי, סגר בימים אלו את הסגל המלא שיעמוד לרשותו בעונת המשחקים הקרובה 2020/2021 שמיועדת להיפתח ב-12 באוקטובר.


זיו ארז. הפועל ראשל"צ

שתיים משלוש השחקניות הזרות ששיחקו בקבוצה בעונה האחרונה, והצעידו אותה להישג השיא שלה ימשיכו בקבוצה:  סידני קוק עם 17.8 נקודות למשחק ו-10 כדורים חוזרים וצ'לסי נלסון עם 16 נקודות למשחק ו-10 כדורים חוזרים. הזרה החדשה שתצטרף לקבוצה היא בלייר ווטסון 22, 1.83מטר) בוגרת מרילנד בעונתה הראשונה מחוץ לארה"ב עם ממוצעים של 9 נקודות למשחק , 5 כדורים חוזרים ו-35% בזריקות לשלוש נקודות. ווטסון מחליפה את סקויה הולמס.


גילי אייזנר. ממשיכה. 

גילי אייזנר שגדלה במועדון , עם ממוצע של 37 דקות למשחק, הישראלית עם מספר הדקות הגדול ביותר בליגה , 9.1 נקודות בממוצע למשחק ו-4.3 כדורים למשחק ועדן ציפל (עולה לכתה י"ב) עם 6 נקודות למשחק ו-2 אסיסטים ימשיכו גם הן בקבוצה. את הקבוצה עזבו דניאל קארש וניקול מיכאליץ.

מכבי בוני בניין רעננה שסיימה את העונה שעברה במקום ה-,9 החתימה מאמן חדש-ישן לקבוצה. לירון שרף שאימן את הקבוצה לפני שנתיים והוביל אותה למקום השישי, יחליף את עדני דגן שאימן את הקבוצה בשתי העונות האחרונות. רעננה תתבסס בעונה הקרובה על סגל צעיר של שחקניות ממחלקת הנערות של המועדון, אותה מנהל שרף ואליהן יצטרפו שלוש זרות שטרם נבחרו.