יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה מכבי אשדוד מכבי עירוני רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה מכבי הפניקס חיפה א.ס רמה"ש הפועל ראשל"צ מכבי בוני בניין רעננה

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, נפגשה עם שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, נפגשה היום עם שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר. השניים שוחחו על דרכים לקידום כדורסל הנשים, ולצמצום הפערים החברתיים והתקציביים, בין נשים לגברים בספורט בישראל.הצדדים סיכמו על המשך שיתוף פעולה לגיבוש תכנית מקצועית ותקציבית, לקידום ספורט הנשים בישראל בדגש על כדורסל הנשים – ענף ספורט הנשים הגדול והמוביל בישראל.
04/06/2020
יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, נפגשה עם שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר
יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, נפגשה היום עם שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר. השניים שוחחו  על דרכים לקידום כדורסל הנשים, ולצמצום הפערים החברתיים והתקציביים, בין נשים לגברים בספורט בישראל.הצדדים סיכמו על המשך שיתוף פעולה לגיבוש תכנית מקצועית ותקציבית, לקידום ספורט הנשים בישראל בדגש על כדורסל הנשים – ענף ספורט הנשים הגדול והמוביל בישראל.


 
יו"ר מנהלת הליגה הילה קניסטר בר דוד אמרה לאחר הפגישה: " ברכתי את השר טרופר על כניסתו בימים אלה לתפקיד שר התרבות והספורט. התרשמתי שהשר וצוותו נכונים לעבודה מאתגרת וקשה. השר הפגין בקיאות רבה בפרטים, וגילה גישה עניינית וערכית. הצגתי לשר את הצרכים המיידים של כדורסל הנשים.אנו נעמוד בקשר בימים הקרובים עם לשכת השר לטובת גיבוש מענה על ידי המשרד. אני בהחלט רואה בשר טרופר שותף לדרך שלנו, ליצירת השינוי הנדרש ביחס לספורט הנשים בישראל" .
 
השר טרופר אמר ליו"ר המנהלת במהלך הפגישה ש"הוא מתחייב לפעול לשיוויון גם בספורט".
 
יצויין כי במהלך הפגישה עידכנה קניסטר בר דוד את השר כי מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליטה בישיבתה אתמול  (יום ד') שלא לפתוח את עונת המשחקים הקרובה 2020/2021  אם המנהלת לא תתוקצב בסכום שלא יפתח מ- 12 מיליון ₪ על ידי הגורמים המתקצבים את הספורט בישראל. הליגה מתוכננת להיפתח ב-12 באוקטובר.