יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

לקראת המחזור ה-3 בבית העליון ובבית התחתון

משחקי המחזור ה-3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו מחר (יום שני, 24.2, שעה ראשית 19:00) עם משחקי הבית התחתון. המשחקים: מכבי בוני בניין רעננה – בנות הרצליה; הפועל בני פ"ת – מכבי הפניקס חיפה. ביום חמישי, (27.2.2020, שעה ראשית 19:00) יערכו משחקי הבית העליון
23/02/2020
לקראת המחזור ה-3 בבית העליון ובבית התחתון
משחקי המחזור ה-3 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו מחר (יום שני, 24.2, שעה ראשית 19:00) עם משחקי הבית התחתון. המשחקים:  מכבי בוני בניין רעננה – בנות הרצליה; הפועל בני פ"ת – מכבי הפניקס חיפה.
ביום חמישי, (27.2.2020, שעה ראשית 19:00) יערכו משחקי הבית העליון ובמוקד המשחק המרכזי בין מכבי בן בנות אשדוד למכבי עירוני רמת גן (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).
במשחקים נוספים בבית העליון: אליצור נווה דוד רמלה – אליצור חולון; הפועל ראשל"צ – רמת השרון.


שניס ג'ונסון. מכבי עירוני רמת גן 

משחקי הבית התחתון (יום שני, 24.2.,  שעה ראשית 19:00).

מכבי בוני בניין רעננה – בנות הרצליה
רעננה ניצחה במחזור האחרון את מכבי הפניקס חיפה. הרצליה ניצחה במחזור הקודם את הפועל בני פ"ת ושואפת לתקן את המאזן מול הקבוצה של עדני דגן, אחרי שנוצחה על ידה פעמיים במהלך משחקי ליגה הסדירה.

הפועל בני פ"ת – מכבי הפניקס חיפה
שתי הקבוצות סיימו את העונה. פתח תקווה תרצה להשיג יותר מניצחון אחד העונה. חיפה מעוניינת  לשפר את הסטטיסטיקה ולחזור למסלול הניצחונות, תוך שהיא ממשיכה לשלב צעירות כישרוניות.
 


צ'לסי הופקינס. מכבי בן בנות אשדוד 

משחקי הבית העליון (יום חמישי, 27.2, שעה ראשית 19:00)

מכבי בן בנות אשדוד - מכבי עירוני רמת גן (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).
מכבי בן בנות אשדוד מארחת את מכבי עירוני רמת גן אחרי חמישה ניצחונות רצופים. רמת גן הפסידה במחזור האחרון לאליצור נווה דוד רמלה וקטעה שרשרת של עשרה ניצחונות רצופים. נכון לעכשיו המאזן בליגה בין הקבוצות עומד על 1:1 וכל תוצאה אפשרית.

אשדוד התגבשה סביב שי דורון, קריסטל ברדפורד, צ'לסי הופקינס וטורי ויויאנס ויש לה גם את אנט סנואו ונועה זליבנסקי המשלימות את הסגל.

לרמת גן קבוצה מצוינת בהובלת אדוט בולגאק, שניס ג'ונסון ואליסון הייטאוור ויש לה גם את טל לב ודניאל רבר המספקות תוצרת יפה.

אליצור נווה דוד רמלה – אליצור חולון
האלופה ומחזיקת הגביע מארחת את חולון אחרי ארבעה ניצחונות רצופים ואחרי שניצחה פעמיים את חולון בליגה הסדירה. לחולון ניצחון אחד מארבעת המשחקים האחרונים ולכן הקבוצה של המאמן אלי רבי פייבוריטית, במיוחד כשיש לה בסגל את טיפאני מיטשל וג'יליאן איילין, הנמצאות בכושר מצוין ולידן את ירדן דנן, דניאל דיאמנט, עדן רוטברג, בריטני בויד, אלכס גיטצ'נקו וליאור גרזון. לחולון סגל קצר אך כשרוני בהובלת קנישה בל, קרסימה פן ובטניצ'ה לייני.

הפועל ראשל"צ – רמת השרון
אחרי שניצחה במחזור הקודם את אליצור חולון, מארחת ראשון לציון את רמת השרון, שהפסידה בשלושת משחקיה האחרונים. המאזן בין הקבוצות עומד על 1:1. הכל פתוח ואפשרי.