יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

מחזור 2 בבית העליון: מכבי עירוני רמת גן מארחת את אליצור נווה דוד רמלה

משחקי המחזור ה-2 בבית העליון ובבית התחתון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יערכו מחר (יום חמישי, 20.2.2020, שעה ראשית 19:00) ובמוקד המשחק בין מוליכת הטבלה, מכבי עירוני רמת גן לאלופה ומחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה.
19/02/2020
מחזור 2 בבית העליון: מכבי עירוני רמת גן מארחת את אליצור נווה דוד רמלה
משחקי המחזור ה-2 בבית העליון ובבית התחתון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יערכו מחר (יום חמישי, 20.2.2020, שעה ראשית 19:00) ובמוקד המשחק בין מוליכת הטבלה, מכבי עירוני רמת גן לאלופה ומחזיקת הגביע, אליצור נווה דוד רמלה.
בבית העליון: מכבי עירוני רמת גן – אליצור נווה דוד רמלה; אליצור חולון – הפועל ראשל"צ; לכן רמת השרון – מכבי בן בנות אשדוד.
בבית התחתון: בנות הרצליה – הפועל בני פ"ת (17:30); מכבי הפניקס חיפה – מכבי בוני בניין רעננה.
 


אדוט בולגאק. מכבי עירוני רמת גן 
 
בבית העליון

מכבי עירוני רמת גן – אליצור נווה דוד רמלה
מוליכת הטבלה, מכבי עירוני רמת גן, תארח את אליצור נווה דוד רמלה עם גב חזק של עשרה ניצחונות ברצף ועם שני ניצחונות בליגה על רמלה (80:82 במחזור ה-4 ו- 60:77 במחזור ה-13). הקבוצה של המאמן אלי רבי מתייצבת אחרי 3 ניצחונות ליגה רצופים ועם טיפאני מיטשל, בריטני בויד, עדן רוטברג, ג'יליאן איילין ודניאל דיאמנט.


ברמת גן, מצויות הבנות של המאמן עדן ענבר בכושר מצוין ובמיוחד שניס ג'ונסון, אדוט בולגאק, אליסון הייטאוור וטל לב.
שימו לב: רמת גן עולה על רמלה באחוזי הקליעה מקו העונשין (82.9% מול 76.3%), ל-2 נקודות (49.5% מול 43.3%) ול-3 נקודות (33.6% לעומת 30.8%).

רמלה עולה על רמת גן בממוצעים הנוגעים לריבאונד בהתקפה (12.4 מול 9.4), והיא מאבדת 4 כדורים פחות בממוצע למשחק (15.7 לרמת גן לעונת 11.4 לרמלה).


אליצור חולון – הפועל ראשל"צ
שתי הקבוצות פתחו את משחקי הבית העליון עם הפסדי חוץ כואבים והמאזן ביניהן בליגה עומד על 1:1.
ראשון לציון הסתפקה ב-50 נקודות בהפסד 68:50 מול אשדוד, חולון שמטה יתרון 20 נקודות מול מכבי עירוני רמת גן והפסידה 87:80.

בחולון השחקניות הדומיננטיות הן בטניצ'ה לייני, קריסמה פן וקנישה בל אבל המרעננות של הקבוצה הן  רומי לוי, לאה פורביס וקורטני דיאן דוגלס.

ראשון לציון המתמחה בקליעות ל-3 נקודות סיימה את משחקה האחרון מול אשדוד עם 1 מ-19 מעבר לקשת והיא זקוקה ליכולת גבוהה של סקויה הולמס, סידני קוק, דניאל קארש, צ'לסי נלסון, גילי אייזנר, ניקול מיכאליץ ועדן ציפל.


רמת השרון – מכבי בן בנות אשדוד
רמת השרון עם שני הפסדים רצופים (מול רמלה ואשדוד) ועם ג'ורדן הופר בכושר מצוין מקווה לשנות כיוון במפגש מול הקבוצה של המאמן גלעד כץ.

הופר, השיגה במשחקה האחרון שורה סטטיסטית נהדרת של 9 מ-13 ל-3 נקודות, 9 ריבאונדים ובסה"כ 28 נקודות, אך כדי לגבור על החבורה של צ'לסי ברדפורד, היא זקוקה להרבה יותר משהד עבוד, קאדיג'ה קייב, מרים חנון, דומיניק ווילסון, שרה האטיס ויעל אהרונוב.
נציין כי שני המפגשים הקודמים בין הקבוצות הסתיימו בניצחונות לאשדוד (85:93 ו-66:82) ומעניין כיצד יסתיים המפגש הנוכחי.
 
בבית התחתון:

בנות הרצליה – הפועל בני פ"ת (17:30)

אחרי שחגגה ניצחון ראשון העונה שהוריד את מפלס הלחץ והתיסכול, מתייצבת הפועל בני פ"ת למשחק מול בנות הרצליה במטרה ברורה – להמשיך לייצר חיוכים ולהמשיך לייצר ניצחונות.
הרצליה, של המאמן קורי קאר, הביסה במחזור האחרון את חיפה 52:76 במשחק חוץ ועם אלכסיס בראון, מאי דיין, רבקה גרדנר, ג'מריס דיוויס וליעד היא מקווה לגבור על יריבתה לתחתית.
בשורות פתח תקווה מקווים שהניצחון על מכבי רעננה 66:91 לא היה בגדר הברקה חד פעמית, וכרגיל המון על הכתפיים של מוניק ריד, קלינדרה זאקארי, בריטני ג'ונס, אופיר לביא, תמר אנגל, טרה לורן ברגר ואופיר קירשטיין.

מכבי הפניקס חיפה – מכבי בוני בניין רעננה
שתי הקבוצות רשמו הפסדים בפתיחת משחקי הבית התחתון אך יש להן הזדמנות לתקן את הרושם במשחק פתוח.