יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

מחזור 1 בבית עליון: מכבי בן בנות אשדוד מארחת את הפועל ראשון לציון

?משחקי המחזור ה-1 בבית העליון ובבית התחתון של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו מחר (יום שני, 17.2.2020, שעה ראשית 19:00 ובמוקד המשחק בין מכבי בן בנות אשדוד להפועל ראשל"צ (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).
16/02/2020
מחזור 1 בבית עליון: מכבי בן בנות אשדוד מארחת את הפועל ראשון לציון
משחקי המחזור ה-1 בבית העליון ובבית התחתון של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יפתחו מחר (יום שני, 17.2.2020, שעה ראשית 19:00 ובמוקד המשחק בין מכבי בן בנות אשדוד להפועל ראשל"צ (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס).

במשחקים נוספים בבית העליון:  מכבי עירוני רמת גן – אליצור חולון; אליצור נווה דוד רמלה – לכן רמת השרון. בבית התחתון: מכבי  הפניקס חיפה – בנות הרצליה; מכבי בוני בניין רעננה – הפועל בני פ"ת.


הפועל ראשל"צ. 

משחקי הבית העליון

מכבי בן בנות אשדוד – הפועל ראשל"צ (18:00, שידור ישיר בערוץ 5 פלוס)
הקבוצה של המאמן גלעד כץ הפסידה פעמיים לקבוצה של המאמן זיו ארז במהלך העונה הסדירה אך ניצחה ב-3 משחקי הליגה האחרונים. בשני ההפסדים הקודמים עלתה אשדוד עם שתי זרות שהוחלפו – טיפאני ג'קסון ואיישה סאתרלנד. כעת, עם ויקטוריה ויויאנס, הקבוצה מאוזנת יותר וכל תוצאה אפשרית מול סקויה הולמס סידני קוק וצ'לסי נלסון והישראליות הנמרצות גילי אייזנר ודניאל קארש.

 מכבי עירוני רמת גן – אליצור חולון
לקבוצה של המאמן עדן ענבר שאיפות גבוהות ועם 9 ניצחונות רצופים וסגל איכותי היא מארחת את הקבוצה של המאמן רועי אייזנברג, שנכנסה לבית העליון בשניות האחרונות, אחרי ניצחון בשבוע שעבר על מכבי הפניקס חיפה.
לרמת גן עדיפות אחרי שניצחה את חולון בשני מפגשי הליגה הסדירה (74:89 ו-63:74) אך חולון עם קנישה בל, בטניצ'ה לייני, קריסמה פן, קורטני דיאן דוגלס,  אמילי ספקטור ולאה פורביס היא קבוצה שעדיין לא מימשה את מלוא הפוטנציאל שלה. 

אליצור נווה דוד רמלה – לכן רמת השרון
האלופה ומחזיקת הגביע הגיעה למשחקי הבית העליון עם סגל מחוזק שבנה המאמן אלי רבי, בהובלת טיפאני מיטשל, ג'יליאן איילין, דניאל דיאמנט, צליל וטורי, בריטני בויד ועדן רוטברג המצוינת.
רמת השרון הובסה במחזור האחרון 82:66 בידי מכבי בן בנות אשדוד אבל בדיוק שבועיים הפתיעה את רמלה כשניצחה באולמה של האלופה 74:77.

אז, במשחק הניצחון של רמת השרון, רשמה שהד עבוד 29 נקודות כשהיא נעזרה בדומיניק ווליסון (23 נקודות) וג'ורדן הופר, שהצטיינה עם 15 נקודות ו-12 ריבאונדים. ההבדל המשמעותי מאז מתבטא בהצטרפותה של דניאל דיאמנט, שבשני המחזורים האחרונים קלעה 12 ו-15 נקודות בהתאמה וחיזקה את הנוכחות של רמלה מתחת לסלים.

בבית התחתון

מכבי הפניקס חיפה – בנות הרצליה
חיפה ניצחה את הרצליה פעמיים במסגרת הליגה הסדירה. מעניין האם גם המפגש השלישי יסתיים בניצחון לקבוצה של המאמן עמרי צירלין.

מכבי בוני בניין רעננה – הפועל בני פ"ת  
משחק פתוח בין שתי קבוצות שסיימו את העונה. רעננה, של המאמן עדני דגן, תמשיך לתת במה לצעירות איכותיות.  פתח תקווה תילחם על הכבוד ועל הסמל עד היציאה לפגרה.