יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי עירוני רמת גן מכבי אשדוד נווה דוד רמלה הפועל ראשל"צ אליצור חולון לכן רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות הרצליה מכבי בוני בניין רעננה הפועל בני פתח תקווה

סיכום המחזור ה-3

אליצור רמלה המשיכה במומנטום ורשמה ניצחון על רמת חן/בליך במשחק צמוד ומותח. מ.ס אשדוד והפועל ראשל"צ נשארו מושלמות. רמה"ש עם ניצחון ראשון. אס"א י-ם ואליצור נתניה ימשיכו לחפש ניצחון במחזור הבא.
03/11/2014
סיכום המחזור ה-3
 
המשחק המרכזי: מכבי רמת חן/בליך -  אליצור אלדד פרי רמלה

אליצור אלדד פרי רמלה גברה הערב על מכבי רמת חן/בליך 64-70, במשחק מותח וצמוד. לפני פתיחת המשחק התקיים טקס הוקרה לכבודה של ירדן ג'רבי שזכתה לאחרונה בתואר סגנית אלופת העולם בג'ודו.

הובילה את קלעיות רמלה דניאל מקריי עם 22 נקודות ו-6 כ"ח.

הובילה את קלעיות מכבי רמת חן/בליך קיילה טורנטון עם שורה סטטיסטית נפאלה 24 נקודות, 9 כ"ח ו-5 אסיסטים.

מהלך המשחק:

גיל סלע פתח בחמישייה עם לימור פלג, קיילה טורנטון, רבקה גראנר, ג'קי קיילין ודיאנה דלבה. עדן ענבר עלה עם נעמה שפיר, קטיה לויצקי, דניאל מקריי, נטאשה הווארד ואשלי הוטס.

רבע ראשון צמוד שנפתח עם נקודות ראשונות של רמלה מזריקות עונשין של מקריי, עברה של גרנדר. רמת חן/בליך ידעה מיד להגיב ומשם המשך רבע צמוד, שרמלה מחזיקה ביתרון קל של 2-4 נקודות ובסיום הרבע 16-19 לאורחת.

אליצור אלדד פרי רמלה פתחה את הרבע השני בריצה 0-6. אך מכבי רמת חן/בליך שיתנה מומנטום במהלך הרבע עם סל ועברה של טורנטון ואף הצליחה לנצח אותו (10-12). בירידה להפסקה יתרון נקודה בלבד לרמלה 28-29.

הרבע השלישי בדומה לראשון היה צמוד, כששוב אליצור אלדד פרי רמלה מחזיקה לאורך כל הרבע יתרון קל של 2-4 נקודות ובסיומו 46-51 לאורחת . הרבע האחרון המשיך צמוד שרמלה שומרת על היתרון, אך מנגד השחקניות של סלע לא אפשרו להן להגדיל את הפער. דקה וחצי לסיום המשחק רמלה ביתרון 4 בלבד כשמכבי רמת חן/בליך מנסה לצמצם, אך ללא הצלחה ובסיום ניצחון לרמלה שעולה למאזן ניצחונות 1-2.
 
מאמן אליצור אלדד פרי רמלה: "אנחנו שמחים הערב על הניצחון, אנחנו עובדים מאוד קשה על מנת להיראות טוב יותר ואני מקווה שנמשיך להתקדם ולהתשפר גם בעתיד". עוד הוסיף על היריבה: "היה לנו משחק קשה מול קבוצה טובה ומקווה שגם בעתיד נמשיך להראות יכולת טובה ולנצח משחקים". 
 
שחקנית אליצור אלדד פרי, דניאל מקריי: "זה היה משחק קשה, בהתחלה ברבע הראשון ובכלל במחצית הראשונה היו לנו הרבה איבודי כדור, אבל התגברנו על זה והצלחנו לעלות למחצית השנייה טוב יותר. באופן כללי, גם משבוע שעבר אפשר לראות שיפור ואני מקווה שנמשיך להראות יכולות טובות ולנצח משחקים". 

אס"א ירושלים – מ.ס. אשדוד

מ.ס. אשדוד נשארה מושלמת לאחר שגברה הערב על אס"א ירושלים 61-78 שתאלץ לחפש ניצחון ראשון לעונה במחזור הבא. הרבע הראשון עוד נגמר יחסית צמוד 18-23, אך רבע שני נהדר של האשדודיות הגדיל את הפער מהר מאוד לדו ספרתי ובירידה למחצית 31-47. מכאן מחצית שניה לפרוטוקול בלבד כשהאשדודיות מעלות את היתרון למעלה מ- 20 הפרש ובסיום ניצחון למ.ס. אשדוד.


אליצור נתניה – הרבלייף רמת השרון

הרבלייף רמת השרון התאוששה הערב על חשבונה של אליצור נתניה  ורשמה ניצחון ראשון העונה 49-67. אליצור נתניה כמו אס"א ירושלים, תאלץ לחפש ניצחון ראשון במחזור הבא.
המחצית ראשונה הייתה צמודה ואף הסתיימה ביתרון נקודה לאליצור נתניה. אך השחקניות של רמה"ש ברבע שלישי נהדר רצו 8-26 ומכאן שחקניות אליצור נתניה התקשו לחזור ובסיום ניצחון ראשון להרבלייף רמת השרון.

הפועל פתח תקווה – בנות הרצליה
 
בנות הרצליה רשמו ניצחון על הפועל פתח תקווה 63-75, בעוד משחק שהתחיל צמוד אבל הסתיים בהפרש דו ספרתי. מחצית ראשונה צמודה (36-36), אבל מחצית שנייה נהדרת של בנות הרצליה העלה אותן ליתרון ממנו התקשו שחקניות הפועל פ"ת לחזור.

הפועל ראשל"צ – אליצור גולדן טורס חולון

הפועל ראשל"צ נותרה מושלמת על חשבונה של אליצור גולדן טורס חולון שסופגת הפסד ראשון העונה. הרבע הראשון  היה צמוד (15-15), אבל רבע שני טוב של ראשל"צ העלה אותה ליתרון 8 נק' (במחצית 33-41) האורחת המשיכו ביכולת הטובה גם ברבע השלישי (49-66) ובסיום 64-85.